Bij de OWNA groep van Marjon Hoftijzer kregen we de opdracht om met een lijn te gaan schuiven en de mogelijkheden te ontdekken. Ik wilde wel weer eens wat met Photoshop spelen, en heb met een vorm zitten schuiven tot ik een opzet had die me beviel. Daarna verschillende filters eroverheen gehaald:
Ik zie er wel mogelijkheden in, eerst maar eens wat lappen verven!
Oh ja, wat een mogelijkheden voor een quilt! Zelfgeverfde lappen passen hier precies bij.
BeantwoordenVerwijderengr. Marjolijn
Leuk, ik ben benieuwd wat je daar weer voor moois van maakt!
BeantwoordenVerwijderenUitermate geschikt dit ontwerp ,voor zelfgeverfde lappen!Dat zal geen probleem zijn denk ik,spreek gewoon je voorraadje aan?
BeantwoordenVerwijderenIk ben wel nieuwsgierig toch!
Wat is nu leuker? Photoshoppen of quilten?????
BeantwoordenVerwijderenwat mooi!
BeantwoordenVerwijderenIk wil ook leren Photoshoppen!!! Wat een leuke resultaten. Als je dit uitprint en op stof overbrengt heb je al een fantastische achtergrond.
BeantwoordenVerwijderenMooi Hoor !!! ik zie mogelijkheden !!!
BeantwoordenVerwijderenWhat Fun !
BeantwoordenVerwijderenWhat colors !
Jij laat toch ook altijd mooie dingen zien, heerlijk.
BeantwoordenVerwijderenWat kan je hier toch geweldig mee spelen, er ontstaan prachtige quilts in je hoofd.
BeantwoordenVerwijderen